Vestuvių Ir Renginių
Organizavimas

Kodėl verta Vestuvių organizavimą patikėti mums

Renginio ar kitos šventės organizavimas gali būti varginanti užduotis – daugybė smulkių darbų ir detalių, sprendimų priėmimas, nenumatytų iššūkių, įrangos nuoma ir dekoracijų paruošimas. Visa tai gali tapti dideliu galvosūkiu ir jūsų planuojamas renginys gali tapti tikra kančia.

Iš pirmo žvilgsnio renginio planavimas gali atrodyti lengvas ir greitas, tačiau tai užima daugybę laiko, kurio šiais laikais visiems ir taip trūkstą.

Nepaverskite savo šventės į sunkų darbą ir nesukite galvos dėl erzinančių smulkmenų – patikėkite renginių organizavimą ir koordinavimą savo darbą išmanantiems planuotojams, kurie leis jums mėgautis savo artėjančia švente ar renginiu.

UAB Samvita jau daugybę metų rūpinasi įvairių renginių ir švenčių organizavimu, bei įgivendinimu.
Nesvarbu ar tai vestuvės, įmonės renginys, jubiliejus ar gimtadienis – mes mielai pasirūpinsime kiekviena, net ir pačia smulkiausia detale, kuri padarys Jūsų šventę ar renginį nepamirštamu!

Profesionalus planavimas

Mūsų komanda - tai patyrę renginių organizatoriai, įsipareigoję užtikrinti jūsų renginio sėkmę.

Kūrybingi sprendimai jūsų renginiui

Mes ne tik organizuojame renginius, bet ir kuriame unikalias vizijas bei dizaino sprendimus, atspindinčius jūsų skonį.

Greitas renginio įgyvendinimas

Nesvarbu, ar tai vestuvės, šventė ar įmonių susitikimas - mes rūpinamės kiekviena detalė, suteikdami jums ramumą ir džiaugsmą per renginio vykdymą.

Renginių organizavimo ekspertai.

Su mūsų žiniomis ir ryšiais esame pasiruošę užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas ir prekes jūsų renginiui.

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite, kaip mes galime praturtinti jūsų renginį!

Paslaugos

Siūlome platų paslaugų pasirinkimą, kad Jūsų renginys ar šventė paliktų didžiulį įspūdį tiek Jums, tiek Jūsų svečiams.

sampano staliukas per vestuves

Vestuvių ir renginių organizavimas nuo A iki Z.

Mėgaukitės savo švente be jokio streso! Kiekviena Jūsų renginio detalė ir smulkmena bus kruopščiai suplanuota ir apgalvota nuo pradžios iki pabaigos.

sventine atributika vestuvems ar renginiams

Įrangos ir įvairios atributikos nuoma renginiams.

Suteikite savo renginiui išskirtinį žavesį su mūsų įrangos ir įvairios atributikos nuomos paslaugomis. Samvita įsipareigoja užtikrinti, kad kiekvienas jūsų renginys būtų ne tik suplanuotas, bet ir tinkamai turėtų tinkamą įrengą.

spauda vestuvems ir renginiams

Visa reikalinga spauda jūsų šventei ar renginiui

Jūsų renginys yra unikalus, todėl mes rūpinamės visa reikalingą spaudą, kuri sukuria nepakartojamą atmosferą. Įgivendinsime jūsų viziją nuo pradžios iki pabaigos, teikiant aukščiausio lygio spausdinimo paslaugas jūsų renginiui.

Leiskite mums būti jūsų patikimu renginių organizatoriumi!

Atsiliepimai apie mūsų suplanuotus renginius

Nuostabioji Jovita. Buvo musu vestuviu kordinatore- dekoratore. Atliko padare sukordinavo viska nuostabiai. Buvo dar viskas graziau nei isivaizdavau savo galvoje ta diena atrodys. Ispilde visus norus. Bendravimas nuostabus ir pataria ir isklauso. Jovita netgi padare mano puokste kuri atrode nuostabiai. Dziaugiuosi pasirinkus Jovita ❤️
Atvykom sumišę išsirinkti nuomai vazų, o Jovita, net neprašant sudėliojo visą dienos planą, davė daug patarimų, nuramino, ko pasekoje vietoj vazų nuomos, išėjom su koordinavimo ir dekoro paslauga!!❤️😅 Darbas atliktas be priekaištų visu 100 proc., gerą, kai žmogus viską daro kaip sau, stipriai mylėdamas savo darbą, labai rekomenduojam!!:)))
Norime nuosirdziai parekomenduoti sia dekoratore! Vestuviu dekoravimas – atliktas darbas – virsijo visus lukescius! Tikrai rekomenduojame butent sian dekoratore tiems, kas iesko stilingo, elegantisko ir kartu jaukaus dekoro savo sventei. Pati dekoratore lengvai sukalbama, draugiska ir iniciatyvi. Taip pat, puikus kainos ir kokybes santykis! Aciu dar karta uz sukurta grozi sventes metu!

Galerija

Keletas akimirkų iš mūsų organizuotų renginių.

Susisiekite

Pasiruošę sukurti nepamirštamą renginį? Susisiekite su mumis jau šiandien!

Ar tai vestuvės, šventė ar verslo susitikimas, mūsų komanda yra čia, kad jį padarytų neįprastą. Susiekite su mumis dabar ir pradėkite kelionę link jūsų nepraleidžiamo momento. Užpildykite formą, kad susisiektumėte su mumis arba tiesiog paskambinkite jums patogiu laiku ir aptarkime jūsų svajonių šventę.

+370 648 31390

info@samvita.lt